ZUŠ

Pro Základní Umělecké Školy nabízíme uspořádání letního tábora či soustředění.

Všechny naše rekreační střediska jsou dobře dostupná a navíc Vám můžeme zajistit dopravu z vlakového nádraží přímo do střediska.

Soustředění v Křižanově

V RS Křižanov nabízíme ubytování ve zděné budově (jaro, podzim, zima) či v chatách (jaro, léto, podzim). Areál střediska nabízí několik kluboven, které můžete využít pro zkoušky (hud. nástroje, pěv. sbory), trénink (divadlo, tanec) či výtvarnou dílnu. Využití veškerého zázemí střediska, zapůjčení sportovních potřeb, parkování a Wi-fi připojení nabízíme ZDARMA.

RS Křižanov je ideální především pro hudební či dramatické obory.

Více informací o RS Křižanov naleznete ZDE.

Soustředění či letní tábor v Nesměři

RS Nesměř Vás překvapí svým okolím - je zasazeno do zalesněného údolí řeky Oslavy, která protéká v těsné blízkosti areálu. Tak jako v Křižanově, nabízíme i v tomto středisku možnost ubytování v chatách či zděných budovách, a to od poloviny dubna do konce října. RS Nesměř disponuje největším počtem kluboven a vybavených tříd. Současně také nabízí využití turistických tras či naučných stezek. Využití veškerého zázemí střediska, zapůjčení sportovních potřeb, parkování a Wi-fi připojení nabízíme ZDARMA.

RS Nesměř je ideální především pro výtvarné či hudební obory.

Více informací o RS Nesměř naleznete ZDE.

Soustředění či letní tábor v Meziříčku

RS Meziříčko leží nedaleko obce Měřín a jeho hlavní předností je uspořádání areálu: přímo přechází v les a součástí je také rybník. V Meziříčku Vám můžeme nabídnout ubytování ve 4-5lůžkových chatách. Středisko disponuje několika klubovnami a velkým množstvím hřišť, což ocení především sportovně zaměřené pobyty a také taneční kroužky. Využití veškerého zázemí střediska, zapůjčení sportovních potřeb, parkování a Wi-fi připojení nabízíme ZDARMA.

RS Meziříčko je ideální především pro taneční a výtvarné obory.

Více informací o RS Meziříčko naleznete ZDE.

 

 

 

Sdílet