Aktivity

Paintball a Airsoft

Odreagování, napětí, dobrodružství a vyřádění se... to vše můžete zažít při PAINTBALLU či AIRSOFTU!!!

Obě aktivity jsou mimořádně oblíbené u všech věkových skupin, využívají se rovněž jako prostředek k odbourávání agresivity osobnosti.

CENTRUM OUTDOOROVÝCH PROGRAMŮ nabízí v RS Křižanov a RS Meziříčko unikátní paintballové a airoftové hřiště, kde si všichni můžou vyzkoušet nesčetné množství her, misí a taktických operací. Součástí tohoto hřiště jsou částečně zalesněné, umělé i přírodní překážky a ochranná síť.

Pro tuto hru využíváme kvalitní poloautomatické zbraně značky Spyder Victor, samozřejmostí jsou ochranné pomůcky (certifikovaná ochranná termo maska, celoprstové rukavice, kombinéza).

Ceník:

  • Paintball: Školy: 150,- / osoba (od 6. třídy, minimum pro hru je 6 hráčů)
    cena zahrnuje: startovné (CO2, kombinéza, rukavice, zbraň, maska), 50 ks kuliček. Další kuličky lze dokoupit na místě za cenu 2,- /kulička. Minimální dokup je 25 kuliček.
  • Paintball střelba na sklápěcí cíle: 100,- Kč/ osoba. Cena zahrnuje nástřel + 4x5 ran střebla na cíl (minimum 5 osob)
  • Airsoft: 150,-Kč/osoba. Střelivo nad rámec balíčku (6 zásobníků) lze dokoupit za 20,-Kč / zásobník. (od 6. třídy, miminum na hru je 6 hráčů).

Kontakt a objednávky:
Paintball či Airsoft si můžete objednat jakou součást skupinového pobytu (školní výlet, škola v přírodě, firemní víkend...).
Více informací o obsazenosti, cenách apod. vám podá pan Petr Hrdlička, tel.: +420 774 060 600, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Sdílet