Křižanov

letecky-pohled-krizanovRekreační středisko Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny u městyse Křižanov, cca 10 km od města Velké Meziříčí (je tedy velmi dobře dostupné z dálnice D1, silnice č. 37 a železniční trati Brno – Havlíčkův Brod).

Atmosféra střediska je dána provázaností areálu s okolními jehličnatými lesy a rybníkem Loučka. Samotný areál pak připomíná anglický park. Plánek areálu naleznete "ZDE".

Fotogalerie RS Křižanov

Ubytování a stravování

Ubytování pro pobyty při školeních, firemních akcích a školách v přírodě je v Křižanově zajištěno ve zděné budově hotelového typu (pokoje po 2 - 3 lůžkách).

Pro školní výlety, tábory či sportovní soustředění nabízíme ubytování v 10 velkých chatách (z nichž každá disponuje 3 ložnicemi po 6 lůžkách a 1 pokojem se 2 lůžky) a také v 11 menších chatkách po 4 lůžkách.

Forma stravování v RS Křižanov má individuální charakter. Pro pobyty dětí zajišťujeme stravu dle školské vyhlášky a pro pobyty dospělých, firem a pod. sestavujeme jídelníček dle jejich přání. Vyhovíme také všem dietám, omezení ve stravě či vegetariánství.

Volný čas a vybavení střediska

Rekreační středisko disponuje několika hřišti - zejména na fotbal, volejbal, nohejbal, košíkovou, tenis apod. Spolu s lanovým centrem, které se nachází přímo v areálu střediska, tak nabízí velkou možnost sportovního vyžití či uspořádání teambuildingových pobytů. Nedaleko střediska se nachází sportovní letiště - na požádání zajistíme jeho prohlídku. K dispozici jsou vám také klubovny, letní jídelna a veškeré další zázemí, které k areálu náleží (např. ohniště, parkoviště, pláž u rybníka, louky a pod.)

Pro dětské skupiny (školní výlety či školy v přírodě) nově nabízíme možnost uspořádání výchovně-vzdělávací setkání s pejskem - za cenu 30,-Kč / dítě. Děti jsou poučeny jak se správně chovat ke zvířatům, mohou si pejska pohladit a pod.; a dále také šermířské představení - za cenu 4.000,-Kč za celou skupinu. Představení trvá cca 1 hodinu a děti jsou aktivně zapojeny - naučí se rozeznávat druhy zbraní a dokonce si i vystřelí!!

Pokud si nevíte rady, jak uspořádat originální a netradiční pobyt, nabízíme spolupráci s Centrem Outdoorových Programů, které zajistí tzv. "program na míru".

Pro více informací o možnostech ubytování či uspořádání pobytu nás kontaktujte na tel. +420 602 710 323 nebo e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sdílet