letecky-pohled-mezirickoRekreační středisko Meziříčko se nachází cca 2 km od městyse Měřín (exit 134 dálnice D1), mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Mezi jeho hlavní přednosti patří zejména umístění rybníka v areálu střediska, velké množství hřišť a také okolní jehličnaté lesy, které přímo navazují na areál střediska.

RS Meziříčko je tak ideálním místem pro školní výlety, školy v přírodě, letní tábory či víkendové akce firem a zájmových sdružení, jelikož je kombinací soukromí, pobytu v přírodě a současně dobré dostupnosti.

Fotogalerie RS Meziříčko

Ubytování a stravování

Ubytování je v Meziříčku zajištěno ve 4 a 5 lůžkových chatkách, přičemž sociální zařízení, jídelna a společenská místnost jsou umístěny nedaleko chatek ve zděných budovách, a jsou tedy snadno dostupné.

Forma stravování v RS Meziříčko má individuální charakter. Pro pobyty dětí zajišťujeme stravu dle školské vyhlášky a pro pobyty dospělých, firem apod. sestavujeme jídelníček dle jejich přání. Vyhovíme také všem dietám, omezení ve stravě či vegetariánství.

Volný čas a vybavení střediska

Rekreační středisko disponuje mnoha hřišti - zejména na fotbal, volejbal, nohejbal, košíkovou, tenis apod. Spolu s lanovým centrem, které se nachází přímo v areálu střediska, tak nabízí velkou možnost sportovního vyžití či uspořádání teambuildingových pobytů. K dispozici jsou Vám také klubovny, prostorná jídelna a veškeré další zázemí, které k areálu náleží (např. ohniště, parkoviště, pláž u rybníka, louky a pod.)

Pro dětské skupiny (školní výlety či školy v přírodě) nově nabízíme možnost uspořádání výchovně-vzdělávacího setkání s pejskem – za cenu 30,-Kč / dítě. Děti jsou poučeny o tom, jak se správně chovat ke zvířatům, mohou si pejska pohladit apod.; a dále také šermířské představení – za cnu 4.000,-Kč za celou skupinu. Představení trvá cca 1 hodinu a děti jsou aktivně zapojeny – naučí se rozeznávat druhy zbraní a dokonce si i vystřelí!!

Pokud si nevíte rady, jak uspořádat originální a netradiční pobyt, nabízíme spolupráci s Centrem Outdoorových Programů, které zajistí tzv. "program na míru".

Facebook: www.facebook.com/meziricko  

Pro více informací o možnostech ubytování či uspořádání pobytu nás kontaktujte na tel. +420 602 710 323 nebo e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sdílet