Škola v přírodě

Pořádání škol v přírodě má v naší firmě dlouholetou tradici. Pokud plánujete uspořádání školy v přírodě pro děti I. stupně základní školy, jsou nejvhodnějšími rekreačními středisky "Křižanov"a "Nesměř u Velkého Meziříčí". Obě střediska jsou velmi dobře dostupná a nabízíme v nich ubytování ve vytápěné budově hotelového typu, tudíž může být škola v přírodě uspořádána i v zimních měsících.

Ceny ubytování a stravy při škole v přírodě jsou stanovovány individuálně dle střediska, počtu žáků a termínu. Více informací o cenách na tel. 602 710 323.

Pobyty v přírodě lze naplánovat během celého roku – nabízíme především zimní a jarní pobyty:

Zimní škola v přírodě

FajtakRekreační středisko Křižanov disponuje budovou hotelového typu, ve které se nachází větší klubovna a prostorná jídelna, která může sloužit i jako učebna. V Křižanově je Vám navíc k dispozici rozlehlý areál a dále lanové centrum pod dohledem zkušeného instruktora. Zimní školu v přírodě lze doplnit i lyžařským kurzem ve Ski areálu Fajtův kopec ve Velkém Meziříčí, nebo individuálním intervenčním programem zaměřeným na rozvoj skupiny.

 

Jarní pobyty v přírodě

jarniPokud chcete uspořádat školu v přírodě a být přitom opravdu v přírodě, je pro Vás ideálním místem rekreační středisko Nesměř. V tomto středisku nabízíme ubytování ve dvou zděných budovách a k dispozici jsou Vám i dvě plně vybavené třídy spolu s dalšími klubovnami a prostorou jídelnou. RS Nesměř leží uprostřed romantického zalesněného údolí řeky Oslavy, a nabízí tak možnost využít volný čas pro společné hry v lese či turistické výlety do okolí. Školu v přírodě je také možné doplnit jednodenním autobusovým zájezdem dle Vašeho výběru.

 

Pro dětské skupiny (školní výlety či školy v přírodě) nabízíme například možnost uspořádání výchovně-vzdělávacího setkání s pejskem – za cenu cca 70,-Kč / dítě. Děti jsou poučeny o tom, jak se správně chovat ke zvířatům, mohou si pejska pohladit apod.; a dále také šermířské představení. Představení trvá cca 1 hodinu a děti jsou aktivně zapojeny – naučí se rozeznávat druhy zbraní a dokonce si i vystřelí!!

 

 

Dále také ve spolupráci s Centrem Outdoorových programů nově nabízíme tyto cílené programy pro základní a střední školy: mladý záchranách, adrenalinový a sportovní program, multikulturní a mediální výchova. Pro více informací kontaktujte přímo pana Hrdličku z firmy COP, který Vám poskytne veškeré potřebné informace ohledně možností, cen a obsazenosti programu. Tyto aktivity jsou placeny zvlášť - přímo firmě COP.

 

Pro více informací o možnostech a cenách pobytů nás kontaktujte na tel.: +420 602 710 323 nebo e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sdílet