chaty-nesmerRekreační středisko Nesměř se nachází 5 km jihovýchodně od Velkého Meziříčí, v romantickém zalesněném údolí řeky Oslavy. Areál střediska a jeho okolí je tak ideální prostředí pro ty, kteří chtějí uspořádat pobyt v přírodě a současně se příliš nevzdálit "civilizaci".

Nesměř ale není pouze místem pro klidnou rekreaci. Váš pobyt ve středisku může být doplněn i vyjížďkami na kole, pěšími túrami, koupáním v řece Oslavě či využitím hřišť v areálu.

Fotogalerie RS Nesměř

Ubytování a stravování

Ubytování v rekreačním středisku Nesměř nabízíme ve dvou zděných budovách (především pro školy v přírodě a firemní akce) a dále také ve 4lůžkových chatkách (školní výlety). Plánek areálu RS Nesměř  je k dispozici na tomto odkazu: areál

Forma stravování v RS Nesměř má individuální charakter. Pro pobyty dětí zajišťujeme stravu dle školské vyhlášky a pro pobyty dospělých, firem a pod. sestavujeme jídelníček dle jejich přání. Vyhovíme také všem dietám, omezení ve stravě či vegetariánství.

Volný čas a vybavení střediska

Ve středisku jsou Vám k dispozici mnohá hřiště i dostatečný prostor pro společenské hry, a to i uvnitř budov - program tedy není narušen nepříznivým počasím. K dispozici jsou Vám dvě vybavené třídy (8x11m), klubovna (12x6,5m), prostorná jídelna (20 x 6m), další menší klubovny a veškeré další zázemí, které k areálu náleží (např. ohniště, parkoviště, přístup k řece, louky a pod.). Rekreačním střediskem prochází turistické trasy a v jeho blízkosti jsou také nově otevřeny 2 naučné stezky.

Pro dětské skupiny (školní výlety či školy v přírodě) nově nabízíme možnost uspořádání výchovně-vzdělávacího setkání s pejskem – za cenu 30,-Kč / dítě. Děti jsou poučeny o tom, jak se správně chovat ke zvířatům, mohou si pejska pohladit a pod.; a dále také šermířské představení – za cnu 4.000,-Kč za celou skupinu. Představení trvá cca 1 hodinu a děti jsou aktivně zapojeny – naučí se rozeznávat druhy zbraní a dokonce si i vystřelí!!

Ve spolupráci s Centrem Outdoorových Programů, nově nabízíme tyto cílené programy pro základní a střední školy: mladý záchranář, adrenalinový a sportovní program, multikulturní a mediální výchova. Pro více informací využijte odkazy níže.

pdfmladý záchranář

pdfadrenalinový a sportovní program

pdfmediální a multikulturní výchova

 

Pro více informací o možnostech ubytování či uspořádání pobytu nás kontaktujte na tel. +420 602 710 323 nebo e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sdílet