Školní výlet

Pro školní výlety zajišťujeme stravování, ubytování a v případě Vašeho zájmu Vám pomůžeme zorganizovat i autobusový zájezd dle Vašeho výběru (zprostředkujeme dopravu a rezervaci vstupenek). Ubytování při školním výletě je v chatách a stravování formou polopenze nebo plné penze (připravit můžeme i obědový balíček či špekáčky na večerní táborák). Střediska jsou dobře přístupná vlakovou či autobusovou dopravou.

Aktuální nabídku školních výletů naleznete zde: školní výlety 2017

Cena školního výletu v měsících duben, květen, červen, září a říjen - při ubytování v chatách na 1-2 noci: v RS Křižanov 345,-Kč za dítě a den, v RS Meziříčko 305,-Kč za dítě a den a v RS Nesměř 325,-Kč za dítě a den. Cena vždy zahrnuje ubytování v chatách, 1x snídani, 1x oběd, 1x večeři, pitný režim a DPH. Pedagogický doprovod má pobyt zdarma - 1 osoba na 10 platících dětí. Při pobytu 3 a více nocí je cena zvýhodněna. Více informací na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo čísle 602 710 323.

Které středisko je pro výlet nejvhodnější?

Uvnitř areálů jsou louky a sportovní plochy, které lze využít ke společným hrám a sportovním aktivitám. Okolí středisek poskytuje mnoho možností pro pěší i cyklistické výlety. Dále Vám zdarma zapůjčíme sportovní potřeby i loďky (kromě RS Nesměř). Ve všech našich střediscích je možnost koupání v rybníku nebo v řece, k dispozici jsou Vám také ohniště.

Nabízíme Vám i možnost uspořádání 3denního školního výletu s autobusovým zájezdem – více informací o výletě.

Pro dětské skupiny (školní výlety či školy v přírodě) nově nabízíme možnost uspořádání výchovně-vzdělávacího setkání s pejskem – za cenu 50,-Kč / dítě. Děti jsou poučeny o tom, jak se správně chovat ke zvířatům, mohou si pejska pohladit apod.; a dále také šermířské představení – za cenu 4.000,-Kč za celou skupinu. Představení trvá cca 1 hodinu a děti jsou aktivně zapojeny – naučí se rozeznávat druhy zbraní a dokonce si i vystřelí!!

Dále také ve spolupráci s Centrem Outdoorových programů nově nabízímetyto cílené programy pro základní a střední školy: mladý záchranách, adrenalinový a sportovní program, multikulturní a mediální výchova. Pro více informací využijte odkazy níže.

pdfMladý záchranář.pdf

pdfadrenalin a sport

pdfMEDIÁLNÍ A MULTIKULTURNÍ VÝCHOVA.pdf


Výborná strava a teplý či studený nápoj k dispozici po celý den jsou samozřejmostí!

O možnostech uspořádání školního výletu v jednotlivých střediscích nás kontaktujte na tel.: +420 602 710 323 či e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sdílet