Školní výlet

Pro školní výlety zajišťujeme stravování, ubytování a v případě Vašeho zájmu Vám pomůžeme zorganizovat i autobusový zájezd dle Vašeho výběru (zprostředkujeme dopravu a rezervaci vstupenek). Ubytování při školním výletě je v chatách a stravování formou polopenze nebo plné penze (připravit můžeme i obědový balíček či špekáčky na večerní táborák). Střediska jsou dobře přístupná vlakovou či autobusovou dopravou.

Cena školního výletu  Více informací na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo čísle 602 710 323.

Které středisko je pro výlet nejvhodnější?

Uvnitř areálů jsou louky a sportovní plochy, které lze využít ke společným hrám a sportovním aktivitám. Okolí středisek poskytuje mnoho možností pro pěší i cyklistické výlety. Dále Vám zdarma zapůjčíme sportovní potřeby i loďky (kromě RS Nesměř). Ve všech našich střediscích je možnost koupání v rybníku nebo v řece, k dispozici jsou Vám také ohniště.

Pro dětské skupiny (školní výlety či školy v přírodě) nabízíme například možnost uspořádání výchovně-vzdělávacího setkání s pejskem – za cenu cca 70,-Kč / dítě. Děti jsou poučeny o tom, jak se správně chovat ke zvířatům, mohou si pejska pohladit apod.; a dále také šermířské představení. Představení trvá cca 1 hodinu a děti jsou aktivně zapojeny – naučí se rozeznávat druhy zbraní a dokonce si i vystřelí!! 

Dále také ve spolupráci s Centrem Outdoorových programů nově nabízímetyto cílené programy pro základní a střední školy: mladý záchranách, adrenalinový a sportovní program, multikulturní a mediální výchova. Pro více informací kontaktujte přímo pana Hrdličku z firmy COP, který Vám poskytne veškeré potřebné informace ohledně možností, cen a obsazenosti programu. Tyto aktivity jsou placeny zvlášť - přímo firmě COP.

Výborná strava a teplý či studený nápoj k dispozici po celý den jsou samozřejmostí!

O možnostech uspořádání školního výletu v jednotlivých střediscích nás kontaktujte na tel.: +420 602 710 323 či e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Sdílet