Chcete uspořádat letní dětský tábor ale chybí Vám vhodné prostory? Ideálním místem jsou rekreační střediska Nesměř u Velkého Meziříčí a Meziříčko.

Obě střediska jsou známé jako tradiční místo konání táborů, a areál je pro tyto akce uzpůsoben. Zajistíme Vám stravování (dle vyhlášky o konání dětských akcí) a ubytování (především chaty).

Pokud je Váš tábor sportovně zaměřen, nabídneme Vám spíše rekreační středisko Meziříčko, které disponuje největším množstvím hřišť (fotbal, volejbal, basketbal, nohejbal apod.), vlastním rybníkem a navazuje přímo na jehličnaté lesy.

V případě, že je Váš program zaměřen spíše na výtvarnou či dramatickou tvorbu, společenské hry apod., bude pro Vás vhodnější rekreační středisko Nesměř, kde Vám bude k dispozici spousta kluboven a společenských místností. RS Nesměř je zasazeno do romantického údolí řeky Oslavy (v areálu je možnost koupání v řece) a v jeho blízkosti jsou dvě naučné stezky a značené trasy pro cyklo a pěší turistiku.

Letní tábor lze také doplnit jednodenním autobusovým zájezdem do Vámi zvolené lokality. Rádi Vám zajistíme dopravu a vstupenky do zámků, hradů, aquaparků apod.

Cena ubytování a stravy pro letní tábor je vždy stanovena individuálně - pro více informací volejte tel. 602 710 323.

Pořádání letních táborů má v našich střediscích velkou tradici – níže jsou uvedeny organizace, které u nás již pravidelně tábory pořádají.

Sdílet