Aktivity

Rozvoz obědů

Rekreační středisko Křižanov nabízí možnost celoročního rozvozu obědů jednotlivcům či firmám.

Rozvoz jsme schopni zajistit v těchto obcích: Březejc, Heřmanov, Horní Libochová, Jívoví, Kadolec, Kozlov, Křižanov, Kundratice,   Ořechov - Ronov, Osová Bítýška, Radenice, Sklené nad Oslavou, Skřinářov a Sviny.

Rozvoz obědů probíhá každý pracovní den od pondělí do pátku mezi 9 a 12 hodinou. Obědy jsou rozváženy v námi bezplatně zapůjčených termo jídlonosičích (2ks pro každého zájemce), což zajišťuje teplotu ke konzumaci při předání (není nutno ohřívat).

Cena oběda je pro každou obec stanovena individuálně. Úhrada obědů probíhá 1x měsíčně - zpětně. Platit je možné v hotovosti, převodem na účet či stravenkami. Každý 1. pracovní den v měsíci dostanete vyúčtování a 2. pracovní den v měsíce zaměstnanec vybírá peníze v hotovosti (či vystavujeme fakturu).

Informace o alergenech při rozvozu nebo na tel. 777 027 940.

V RS Křižanov také nabízíme přípravu občerstvení pro Vaši společenskou či soukromou akci - např. narozeniny, schůze, výročí... Více informací o této službě se dočtete v níže uvedené příloze

docnabidka obcertveni

Novinka pro rok 2017: od 17.2.2017 máte možnost výběru ze 2 jídel. Jedná se o "zkušební období", tudíž zatím bude výběrový pouze pátek. V případě, že se možnost výběru osvědčí, rozšíříme nabídku i na další dny. Jak to bude fungovat? Na jídelním lístku, který od nás každý týden dostáváte,  se nově ve spodní části objevila tabulka, kam můžete vypsat, o které jídlo máte zájem. Tabulku odstřihnete a pošlete zpět po řidiči. Současně platí, že můžete jídlo objednat i po telefonu. Jídlo je ale třeba objednat vždy do úterý. Pokud tabulku nepošlete nebo nás nebudete kontaktovat telefonicky, budeme předpokládát, že máte zájem o menu č. 1.

Pro více informací o cenách, rozvozu, objednávkách či vyúčtování obědů prosím kontaktujte zaměstnance RS Křižanov, a to na tel. čísle 777 027 940.

Jídelní lístek na týden od18.9. do 22.9.2017
pondělí Polévka z opečeného chleba.
Rizoto s masem a sýrem.
úterý Vývar s těstovinou.
Svíčková na smetaně, knedlík.
středa Pórková polévka.
Masová roláda, bramborová kaše.
čtvrtek Luštěninová polévka.
Pečené kuře, rýže. 
pátek Zelná polévka s klobásou.
menu č.I. Vepřová plec na kmíně, těstoviny.
menu č.II.Jablečný závin. 

 

Jídelní lístek na týden od 25.9. do 29.9.2017
pondělí Zeleninová polévka s kuskusem.
Obrácený řízek, bramborová kaše.
úterý Brokolicová polévka.
Hovězí nudličky po znojemsku, rýže.
středa Vývar s krupicovými noky.
Kuře na paprice, těstoviny.
čtvrtek Státní svátek - nevaří se.
pátek Česneková polévka.
menu I. Pečený králík, zelí, knedlík.
menu II.Zeleninové lečo s klobásou, chléb. 

 

Sdílet